نانوسئو


سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، روشی برای افزایش رتبه سایت شما در نتایج سرچ موتورهای جستجو مانند گوگل است. با افزایش رتبه سایت در گوگل، ترافیک و بازدید سایت تان افزایش یافته و در نهایت باعث درآمدزایی بیشتر سایت شما می شود. تیم سئوی نانوپردازان(نانوسئو) با تجربه چندین ساله اش در بهینه سازی، رشد سایت و دیجیتال مارکتینگ باعث حضور پُر رنگ شما در صفحه اول و نتایج ابتدایی گوگل خواهد شد.

خدمات سئو در نانوسئو

کارهایی که برای بهبود سئوی سایت شما انجام می دهیم :

1)سایت تان را با موبایل سازگار می کنیم

در سال های اخیر با افزایش استفاده از موبایل توسط کاربران، نیاز است کاری کنیم تا آنها به راحتی به همه قسمت های سایت دسترسی داشته باشند. با این کار، تجربه کاربری بهتری را برایشان می سازیم. اگر سایت تان برای موبایل طراحی نشده باشد و به عبارتی موبایل فرندلی نباشد، با ریدیزاین، آن را به روز می کنیم.


2)سایت تان را (با ریدیزاین) به سمت برندسازی می بریم

خیلی از کسب و کارها در شروع کارشان، استراتژی های برندسازی را روی سایت خود اعمال نمی کنند. برند سازی یکی از کارهایی است در افزایش رتبه سایت شما به شکل غیرمستقیم (با به خاطر سپردن نام سایتتان توسط کاربران نقش دارد)

برای این کار، رنگ بندی سایت را با توجه به هویت برند و کسب و کارتان تغییر داده، لوگو و چیدمان بخش های مختلف را با توجه به برند انجام می دهیم.

3) رتبه صفحات سایت تان را با کلمات کلیدی مختص کسب و کارتان، افزایش می دهیم

نمی توان بدون نوشتن محتواهایی که کلمات کلیدی در آن قرار گرفته، در گوگل رتبه آورد. در اصل یکی از راه های بسیار مهم برای افزایش سئوی صفحات سایت، نوشتن مقاله های تخصصی و یا صفحات محصول، در زمینه کاری و موضوع سایت تان است. مهم تر از همه، قبل از نوشتن هر مدل محتوا، ابتدا باید درباره کلمات کلیدی آن تحقیق کرد. با اینکار خواهید دید کدام کلمات و عبارات توسط کاربران بیشتری جستجو می شوند. در این زمینه نیز کار را به کارشناسان ما بسپارید. تیم تولید محتوای نانوپردازان(نانومحتوا) با تخصص و تجربه چندین ساله اش در تحقیق کلمات کلیدی و نوشتن محتوای مختص کار شما، به سادگی این کار را برایتان انجام می دهد. کارشناسان ما با نوشتن محتواهای تالیفی، کاربردی، مفهومی و با کلمات کلیدی پرسرچ در زمینه خدمات، آموزش ها و یا محصولات تان، به سرعت شما را از رقبایتان جلو می اندازند.


4)صفحات سایت تان را با قوانین سئوی داخلی بهینه سازی می کنیم تا گوگل به سرعت شما را پیدا کند

کارهای زیادی هستند که بیشترین تاثیر را در بهبود سایت و افزایش رتبه آن دارند. مثلا بهینه سازی آدرس های Url، عنوان های سئو، چیدن درست زیرعنوان ها، لینک سازی های داخلی، استفاده از انواع محتواهای چندرسانه ای، قرار دادن تگ های آلترناتیو و سایزبندی بهینه عکس ها برای افزایش سرعت باز شدن صفحات.

تیم سئوی نانوپردازان(نانوسئو) با کمک تیم محتوا(نانومحتوا) همه کارهای مربوط به سئوی داخلی سایت تان را به سرعت و دقت انجام می دهند.

>> برای آشنایی بیشتر با خدمات نانو محتوا، کلیک کنید.


5)سایت تان را با کدهای اسکیما نشانه گذاری می کنیم

اسکیماها زبان مشترک گفتگو بین گوگل و مطالب سایت هستند. کدهایی هستند که به ربات های گوگل می فهمانند هر بخشی از سایت تان درباره چیست. موجب می شوند ربات ها به راحتی با سایت ارتباط گرفته و مطالب آن را درک کنند. در واقع گوگل با درک اسکیماها به آسانی شما را در نتایج جستجو شده کلمات کلیدی حوزه کاری تان قرار می دهد. اسکیما نیز بخشی از سئوی داخلی سایت محسوب می شود. ربات ها با کدهای اسکیمایی که ایجاد می کنیم مواردی مثل عکس ها، عنوان ها و فرمت صفحات و خیلی از موارد دیگر را شناسایی و درک می کنند.در نهایت انواع استانداردهای گوگل را روی سایت شما اجرا خواهیم کرد و سایت تان را به یک مغازه دونبش در بهترین بازار جهان تبدیل می کنیم.
شاهد ما نمونه سایت هایی هستند که سالهاست در جایگاه های برتر گوگل می درخشند.

نمونه کارهای نانوپردازان

به یاد داشته باشید قبل از سپردن سئوی سایت خود به یک متخصص سئو یا شرکت خدمات سئو، ابتدا نمونه سایت هایی که توسط آن شخص یا شرکت سئو شده را مشاهده و بررسی کنید. از آنها بپرسید که هریک از این سایت ها، با چه کلمات کلیدی رتبه آورده اند.

مشاور سئوی ما با صبر و حوصله و به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهد کرد.
about

درباره نانو پردازان

گروه نانو پردازان (NPT group) در سال 1386 فعالیت خود را در حوزه های گوناگون IT آغاز نمود ، که پس از گذشت یک دهه از فعالیت این شرکت، تیم نرم افزاری متخصص و قدرتمندی تشکیل و شروع به تولید و طراحی ساز و کار های نرم افزاری تحت وب نموده است که در زیر به تعدادی از فعالیت های نرم افزاری اشاره می کنیم

  • فروشگاه های اینترنتی
  • سایت های بازاریابی شبکه ای
  • سایت و نرم افزار های مالی و اداری
  • سایت و نرم افزار های CRM
  • سایت و نرم افزار های تفریح و سرگرمی

گروه نانوپردازان همیشه در حال خلق پروژه های جدید با ایده های خلاقانه است که بزودی بصورت رسمی معرفی و رونمایی خواهد شد .

مارکتینگ

مارکتینگ

  • افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش)
  • تبلیغات کلیکی
  • تبلیغات بنری
  • افزایش بازدید
  • و...

گروه نانوپردازان همیشه در حال خلق پروژه های جدید با ایده های خلاقانه است که بزودی بصورت رسمی معرفی و رونمایی خواهد شد .سال سابقه
مشتریان
وب سایت ها
ارتباط باما

در صورت نیاز به هرنوع مشاوره ، اطلاعات یا پیشنهادات با ما تماس بگیرید